Css layout


Sponzor hlavních cen Zajistí ZDARMA profesionální servis Vašich bicyklů před startem!
Jasoň - Drsoň (pravidla Jasoň)

Pravidla pro start v kategorii JASOŇ:

Pro koho je JASOŇ určen

Tato kategorie je určena pro rekreační cyklisty (rodiče s dětmi) a ne pro pravidelné účastníky orientačních závodů, či cvičitele fitcenter.

Pro koho JASOŇ rozhodně není

Ostřílení účastníci survivalů, registrovaní či aktivní sportovci mají přísně zakázáno startovat v této kategorii.

Co se stane, když v Jasoni odstartujete neoprávněně

Bude-li tato skutečnost zjištěna, provinilce ostatní účastníci vhodí po hlavě do rybníka - toho času vypuštěného. Případné ceny budou odňaty, ostuda zůstane navždy vaše!

Ceny a vítězové

Dvojice, které se v loňském ročníku umístili na prvních třech pozicích se slavnostně povyšují do kategorie Drsoň. Totéž platí i pro letošní ročník. Blahopřejeme !!
Milí Jasoňové, protože všichni jedete především pro Zážitky a šlapete "nadoraz", rozhodli jsme se dát šanci získat ceny všem, kdo projedou celou trať (mají v pořádku označení všech kontrol) a stihnou to do vyhlášení výsledků. Z Vás budou vylosováni držitelé hlavních cen.
Zlatí, stříbrní a bronzoví Jasoňové dostanou diplom a tričko s logem JD, aby si navždy zapamatovali den, kdy postoupili do kategorie Drsoň (viz pravidla výše).
Motto: Není důležité zvítězit, ale přežít, mít štěstí a uctít Járu Cimrmana !!!

Prosba

Buďte soudní a nechte tuto kategorii "orienťáckým začátečníkům". Někde se to musí naučit a tenhle závod ( Jasoň ) je opravdu jen pro ně.


© Jasoň & Drsoň 2012  Kontaktní mail  DAVID a HYNEK